Advanced SystemCare Pro – програма виконує широкий спектр завдань, починаючи від простого налаштування інтерфейсу Windows, закінчуючи вилученням шпигунських програм і вірусів. Завдяки застосуванню новітніх технологій Захист Браузера і Прискорення Інтернету, програма забезпечує чудовий захист і прискорення доступу при користуванні Інтернетом.

Так, все виглядає досить привабливо, але є нюанси, програма визначається як Program.Unwanted на відомому сайті www.virustotal.com. Плюс сумнівно довіряти оптимізацію комп’ютера подібним програмам, тим більше що вона це робить в автоматичному режимі, не інформуючи що і як робиться.

Program.Unwanted – небажане, яке розповсюджується за допомогою прихованих установок. Після установки в систему, подібні програми можуть змінювати налаштування інших додатків. Приклади таких загроз — Браузер lite, IOBbit, Zaxar Games і інший рекламний софт.

Небажане може сповільнити роботу комп’ютера, також при інсталяції (в процесі установки) на комп’ютер користувача можуть бути встановлені додаткові Adware-компоненти, що не належать до основного функціоналу.

Adware – тип шкідливої програми, яка нав’язливим чином відображає небажані оголошення.

Ви можете без труднощів деінсталювати програму із системи, через аплет «Програми та компоненти», або через файл Uninstall.

Якщо вам все ж подобається програма, уважно стежте за процесом установки і знімайте всі зайві галочки, пропонують встановити рекламний софт. НУ і як писалося вище, використання програми може нашкодити вашій системі, так і вивести її з ладу.