Windows Privacy Tweaker – призначена для налаштування параметрів конфіденційності операційної системи Windows, може працювати з версіями Vist,7,8 і 10. Більшою мірою утиліта була розроблена саме для Windows 10, ось що з цього приводу пишуть розробники:

Windows 10 на сьогоднішній день сама функціональна, ергономічна і безпечна версія операційної системи від Microsoft, коли-небудь випущена, і ми серйозно радимо нашим користувачам оновитися до цієї ОС. На жаль, Windows 10 раніше включає в себе всілякі служби спостереження, вбудовані в операційні системи Windows, які збирають дані для поліпшення користувацького досвіду і простоти використання. Ми вважаємо ці служби не просто дратують, але і нав’язливими, тому ми розробили цю утиліту для їх безпечного відключення.

Після натискання на кнопку Fix All

Утиліта також включає в себе можливість скасування внесених змін в випадку, якщо ви передумаєте. Для того, щоб дана можливість спрацювала, ви своєчасно, до того, як застосувати налаштування, повинні створити точку відновлення в самій програмі, зробити це можна з основного меню утиліти.

Завантажити утиліту можна нижче по посиланню, з офіційного джерела або з дзеркала. В архіві дві версії, для 32 і 64 бітних версій Windows відповідно.

Розмір: 6 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows Vista/7/8/10

Скачати Windows Privacy Tweaker

Дзеркало Windows Privacy Tweaker