Tencent PC Manager – новий безкоштовний антивірус із захистом в реальному часі, що використовує три антивірусних движка (власний Tencent, TCloud і Avira), які забезпечують хмарну, проактивний і локальну захист в реальному часі.

Зручна структура представлена трьома основними компонентами: “Інтернет-захист”, “Захист Системи”, а також “Захист додатків”.

  • Інтернет-захист – блокування небезпечних посилань при серфінгу, захист інтернет-платежів і забезпечення захисту при пошуку в мережі, захист від фішингових та шкідливих сайтів. Працюють вищеописані функції в браузерах ЯндексБраузер, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera і Internet Explorer.
  • Захист Системи – служить для визначення підозрілих файлів, захисту системного реєстру, процесів, драйверів, а також запобігання зовнішнього втручання в систему.
  • Захист додатків – інтелектуальний движок виправлення і відновлення зараженої системи, після впливу на неї вірусів і троянів.

Антивірус простий в роботі (не дивлячись на англійське меню), має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і повністю налаштовується на уподобання користувача. Недовершенные файли можна поміщати в карантин, а довірені додавати в білий список.

Розмір: 288 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows Vista/7/8/10

Скачати Tencent PC Manager

Дзеркало Tencent PC Manager