Багато планують свою відпустку на літній період, але осінь також прекрасно підходить для відпочинку і захоплюючих подорожей.

Головне – вибрати найбільш вдалий туристичний напрям, що дозволяє втекти від затяжних осінніх дощів. Нижче представлена шістка країн, які ідеально підходять на роль прекрасних місць для незабутнього осіннього відпочинку.

Південна Африка

Осінь в більшості європейських країн збігається з сухим сезоном в ПАР. Це прекрасний час для подорожі по південноафриканським просторах і захоплюючого сафарі. Національні парки і заповідники після сезону дощів радують мальовничими пейзажами.


Фотографія Білосніжні пляжі і хмарочоси вкрай важко повірити, що це Африка

До завершення сезону злив тварини починають міграцію до джерел води, що дозволяє туристам отримати найбільший огляд місцевої фауни при традиційному сафарі. При цьому не доводиться вирушати вглиб заповідника, адже більшість мешкають на його території тварин збігається до узбережжях річок і озер.

Довготривала посуха незабаром знищує зелене листя дерев і чагарників, що також створює більше можливостей для прекрасного огляду представників дикої природи в сафарі-турах. Температура в середньому тримається на позначці в 23°С, але протягом сезону поступово збільшується.


Фотографія Яка ж Африка без жирафа?

Це варто враховувати, плануючи поїздку в ПАР на початку сухого сезону. Серед місць, які варто включити в список для відвідування під час осіннього подорожі по ПАР, можна відзначити національний парк Крюгера, хоча сафарі-тури організовуються та в інші куточки Південної Африки.

Аргентина

Початок осені в північній півкулі збігається з початком літа в південній півкулі. Це ідеальний час для відвідин Аргентини – країни дивовижних льодовиків і запального танго. Це час року ідеально підходить для подорожі по Патагонії. Для тих, хто відноситься до числа любителів пригод і незабутніх походів, ця країна пропонує масу можливостей для захоплюючого відпочинку.


Фотографія Каньйон в Патагонії

Варто податися на південь країни, щоб помилуватися величними панорамами зубчастих скель, які розсікають бурхливі річки, і вершинами древніх льодовиків, оточених блакитним серпанком.


Фотографія Кришталево чисті водоспади та озера – ключова особливість півдня Аргентини

Можна відвідати льодовикові озера з кришталевими водами і прогулятися по зеленим альпійським лугам, які вражають великою кількістю рослинності лише в цю пору року.

Хорватія

Натовпи туристів на вулицях Дубровника істотно зменшуються з настанням осені. Температура повітря в цей період залишається досить приємною і становить близько 20°С. Осіннє небо Хорватії радує блакитною синявою і рідкими опадами. Все це створює ідеальні умови для неспішних прогулянок по вузьких брукованих вулицях і вуличках, які складають основу ландшафтів для численних сцен популярних «Ігор престолу».


Фотографія Саме тут знімали багато серії Гри престолів і це відчувається

Коли набридне вгадувати в архітектурі і пейзажах хорватського міста декорації для відомого серіалу, можна відправитися на екскурсії по найбільш відомим місцям Дубровника і його околиць. Неодмінно варто відвідати вежу Мінчета, з найвищої точки якої відкривається вражаючий вид на Адріатичне море.


Фотографія Ось вона королівська гавань

Також варто відвідати інші куточки Хорватії, включаючи Спліт, де можна відшукати ще більше знайомих місць кінозйомок. Особливо привабливою виявиться морська прогулянка вздовж узбережжя острова.

М’янма

У цій країні існує три кліматичні сезони: холодний, гарячий і дощовий. Холодний сезон настає з приходом осені. Температура в цей час становить 20-25°С, що робить осіння подорож до М’янми особливо привабливим. Це відмінний час для прогулянок по околицях Багана з його вражаючим історичною спадщиною у вигляді 2200 збережених старовинних храмів і пагод.Помірні вітру і мінімум опадів у цей час забезпечують відмінні умови для захоплюючого польоту над Баганом на повітряній кулі.


Фотографія Повітряну прогулянка над древніми храмами

Таку повітряну прогулянку краще всього здійснювати на світанку або під час заходу. Це дозволить помилуватися вражаючим зміною колірної гами неба від світло-блакитного до помаранчевого, рожевого і червоного відтінків.


Фотографія Морський пейзаж у М’янмі

Кращі тури в М’янму включають відвідування унікальних храмів Багана, водну екскурсію по озера Інле і подорож уздовж ріки Айяварвади.

Індія

Іноді створюється враження, що кожен новий день в Індії приносить новий фестиваль. Одним з найбільш важливий і найбільш масштабних індійських свят є Дівалі, святкування якого зазвичай припадає на жовтень/листопад. Саме це стає однією з основних причин популярності осінніх турів до Індії.


Фотографія Візитна картка Індії – Тадж-Махал

Індуїстський свято світла – це грандіозне святкування перемоги світла над темрявою (в іншому розумінні – добра над злом). П’ять днів урочистостей завершуються головним нічним заходом. Коли в саму темну ніч відбувається молодик, індійці одягають свої кращі одягу, висвітлюють свої будинки і все довкола, підносять молитви і приступають до обміну подарунками під численні спалахи феєрверків.


Фотографія Фестиваль світла в Індії

Таке яскраве видовище привертає не тільки прихильників індуїзму, а й усіх допитливих туристів, охочих отримати найбільш яскраве уявлення про Індію і культури її народу.

Шрі-Ланка

Дівалі з розмахом відзначається і індуїстським населенням Шрі-Ланки, яка також може претендувати на роль кращого туристичного напрямку для осіннього відпочинку. Святкування припадає на кінець низького туристичного сезону, коли температурні умови вже приємно радують відпочиваючих. Все це робить кінець жовтня та початок листопада вдалим часом для відвідування Шрі-Ланки.


Фотографія Пляж Шрі-Ланки

Можна приєднатися до індусів у святкуванні Дівалі, прогулятися по вуличках, освяченим безліччю свічок, і помилуватися ми, офарблюють темне небо яскравими феєрверками.

Крім самого свята, тут можна знайти чимало інших розваг, включаючи відпочинок на пляжах, прогулянки на слонах і екскурсії на чайні плантації.


Фотографія Прогулянка на слонах
Джерело: http://astral-td.com.ua/