По мірі роботи за комп’ютером, на дисках може накопичуватися величезна кількість різних файлів, і досить часто, у користувача одні і тіж файли можуть лежати в сусідніх папках, або в сусідніх дисках. І щоб знайти і почистити такі файли, потрібно використовувати спеціальний софт.

Duplicate Finder – безкоштовний помічник, який допоможе навести порядок у файлах на дисках. Відшукає всі наявні дублікати аудіо, відео, фото і інших файлів, і надати можливість позбавиться від зайвих.

Програма виконує сканування (пошук дублів файлів) у всіх каталогах, прихованих та системних папок. Після пошуку та виведення на екран дублікатів, користувач самостійно може видалити все, що йому потрібно.

Невелика інструкція

Встановіть і запустіть програму. У вкладці «Каталоги» додайте потрібні диски або/та окремі каталоги у списку пошуку. Потім поверніться на вкладку «Пошук дублікатів» і натисніть «Старт».

Поля для вибору діапазону мінімального і максимального розміру файлів для пошуку. Це зручно для прискорення процес пошуку, якщо наприклад ви шукайте дублі фотографій, то розмір можна виставити не більше скажімо 50 МБ і не менше 1 Мб, і тоді більшість файлів на диску при скануванні будуть ігноруватися.

Принцип роботи програми побудований на пошуку і порівнянні контрольних CRC32 hash сум.

Розмір: 1,5 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Duplicate Finder

Дзеркало Duplicate Finder