У багатьох людей вночі прокидається апетит. А смартфони, робота яких часто-густо зав’язана на інтернеті, не проти «поїсти» як вночі, так і вдень. Виробники по-різному намагаються вирішити цю проблему. Одні оснащують Android-смартфони більш ємними акумуляторами (Highscreen Boost) і навіть двома батареями відразу, інші використовують спеціальні програмні (Sony Xperia) або навіть апаратні (Philips Xenium) режими. Але питання продовження автономності все одно актуальне.

Раніше ми вже розміщували програми для економії ресурсів акумуляторних батарей Android-пристроїв, такі як Kaspersky Battery Life і Wakelock Detector. Сьогодні ми розповімо ще про одному додатку.

LeanDroid – автоматично управляє енергоємні радіо на вашому пристрої, поки екран вимкнений, щоб значно продовжити термін служби батареї. Через відсутність доступу до системних файлів герой нашої статті не претендує на звання кращого «економіста», але свої обов’язки він виконує непогано.

Суть роботи LeanDroid проста, але в той же час приносить свої результати. Програма економить заряд за рахунок автоматичної деактивації пристроїв зв’язку, таких як WiFi, радіо, Bluetooth, GPS і ін після вимкнення екрану смартфона.

Інтерфейс утиліти так само простий, як і принцип її робота. LeanDroid складається всього з одного вікна з настройками, вікна довідки і статистики. У налаштуваннях задаються модулі, які повинні відключатися разом з вимкненням підсвічування екрану, а також забороняється робота самої LeanDroid в конкретний час доби, що дуже зручно.

Додаток підтримує розрив WiFi-зв’язку при повільної передачі трафіку, поріг якого теж встановлюється вручну. Відключення Bluetooth-приймача відбувається лише при відсутності активного з’єднання. Тобто, програма ніколи не розірве зв’язок, скажімо, з навушниками, якщо ви слухаєте музику.

Основні можливості програми

 • Автоматично Відключає Wi-Fi
 • Автоматично Відключає стільникові дані (корінь тільки на Lollipop +)
 • Автоматично Відключає стільниковий радіо (корінь тільки на Lollipop +)
 • Автоматично Відключає Bluetooth
 • Автоматично Відключає мережеве розташування (KitKat +, корінь тільки на Lollipop +)
 • Автоматично Відключає GPS місце розташування (KitKat +, корінь тільки на Lollipop +)
 • Автоматично Перемикається в режим мережі (Lollipop + і з коренем)
 • Періодично відновлює з’єднання для синхронізації
 • Виключення для того, коли деякі програми працюють
 • Виключення за назвою Wi-Fi
 • Виключення з пристроєм Bluetooth
 • Виключення по швидкості передачі даних

Час, після закінчення якої з моменту відключення екрану, повинно відбуватися відключення модулів, також вказується в налаштуваннях. Крім того, ви можете налаштувати автоматичне відновлення розірваних сполук. А якщо ви хотіли б, щоб ваш смартфон час від часу, але виходив в інтернет, в LeanDroid можна встановити періодичність, коли пристрою буде дозволено це робити. По дефолту утиліта знімає заборону щогодини на одну хвилину. Крім того, що можна встановити часовий інтервал, коли це правило буде активно, можна задати ще і рівень заряду смартфона.

Запит прав суперкористувача

Словом, LeanDroid — вельми цікава ідея, яку безперечно варто дати шанс тим, хто шукає рішення для продовження автономності свого Android-пристрої.

Розмір: 1 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Android

Встановити LeanDroid