Якщо вам потрібен безкоштовний інструмент для перегляду psd файлів, то ви потрапили на потрібну сторінку. Розглянемо два простих способи для реалізації нашої затії.

Перший

Перегляд за допомогою Paint.NET

Paint.NET – більш фукнциональный редактор, на відміну від стандартного Microsoft Paint, але такий ж простий і зрозумілий у використанні. Знову встановлений, він поки не може читати psd, але для даного редактора існує безліч плагінів, в тому числі PSD Plugin. Посилання в самому низу, завантажуємо сам плагін, програму беремо з цієї сторінки.

Встановлюємо програму Paint.NET, далі розпаковуємо скачаний плагін і переносимо файл PhotoShop.dll в папку C:\Program Files\paint.net \FileTypes.

Готово, тепер відкривайте редактор, заходьте в меню “Файл — Відкрити” і вибираєте файл у форматі PSD.

Крім перегляду, дозволяє працювати з шарами, вносити правки і додавати нові елементи.

Скачати PSD Plugin

Дзеркало PSD Plugin

Другий варіант

Перегляд у редакторі онлайн photopea.com

Тут все просто, перегляд здійснюється в браузері на вищевказаному сайті. Також, дозволяє працювати з шарами, і редагувати відкриті файли PSD.
Перейти на онлайн редакто https://www.photopea.com реєстрація не потрібна.

Є ще третій варіант

Перегляд файлів за допомогою IrfanView

IrfanView – невеликий за розміром, але багатий по функціональним можливостям, графічний переглядач. Не вміє працювати з шарами, і не редагує – тільки перегляд активного шару.

Підтримує перегляд великої кількості форматів графічних файлів, а також програвання відео і аудіо файлів. Для розширення функціоналу також підтримує плагіни.