На стандартних клавіатурах є індикатори Num Lock, Caps Lock і Scroll lock, для того, щоб користувач бачив, включені одногименные клавіші чи ні. Але зустрічаються клавіатури, на яких такі індикатори відсутні, а може вони у вас простий ополомались? Якщо у вас такий випадок, то вам допоможе програма з цієї сторінки.

TrayStatus – проста програма, яка в системному треї відображає натиснута чи ні, та чи інша клавіша. Програма вміє показувати повідомлення при зміні статусу індикатора, а також змінювати його колір і підтримує автозавантаження разом з системою.

Крім клавіші Num Lock, Caps Lock і Scroll, програма показує активність жорсткого диска і статус інших клавіш: ALT, CTRL, SHIFT, WIN. Плюс програма вміє відображати індикатори завантаження процесора, пам’яті і відтворення аудіо (ці опції доступні весрии pro і працюють в режимі тріал).

Користуватися утилітою просто, після установки і запуску відкриється вікно налаштувань, в якому необхідно відзначити галочками цікавлять вас параметри, вибрати тему піктограм і натиснути на кнопку «Застосувати».

Перемикаємося на безкоштовну версію

Щоб використовувати безкоштовну версію, зайдіть в налаштування, далі вкладка «Ліцензійний ключ і натисніть кнопку «Змінити на Безкоштовну версію» і «Застосувати».

Розмір: 4,1 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати TrayStatus

Дзеркало TrayStatus