Achat – простий чат для спілкування в локальній мережі. Програма є одночасно клієнтом і сервером, це означає, що будь-який користувач зможе спілкуватися з іншими користувачами цієї програми в локальній мережі. Дозволяє не тільки спілкуватися в загальному чаті, але і писати приватні повідомлення і миттєві оповіщення

також, можете створювати канали і теми обговорень і запрошувати певних користувачів.

Крім спілкування, ви легко зможете передавати будь-які файли (відео, музику, картинки, архіви і документи). Картинки передаються в режимі перегляду, ви також зможете відправити графіті, який можна намалювати в самій програмі.

Передача файлів в локальній мережі

Вбудована записна книжка дозволяє зберігати важливі повідомлення і замітки, а історію повідомлень можна зберегти у файлі, щоб переглянути її в інший раз.

Всі інструменти зібрані на панелі під головним меню, канали організовані у вигляді вкладок, користувачі розбиті по групах онлайн та офлайн. Для встановлення розміру шрифту є кілька значень від маленького до великого. Для детальної настройки програми є велика кількість різних опцій, єдина незручність-відсутність російської локалізації, але можливості чату перекривають цей маленький недолік.

Розмір: 2 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Achat