.WPD – безкоштовний і простий інструмент для видалення, відключення і налаштування параметрів Windows 10.

Не дивлячись на малу вагу, програма здатна відключити стежать безліч параметрів, видалити вбудовані програми і зупинити фаєрвол і оновлення системи.

Основні можливості

Захист конфіденційності дозволяє включити або відключити більше 30 групових політик, служб Windows або запланованих завдань. Кожен пункт забезпечений описом, для чого він потрібен і що буде якщо його вимкнути.

За замовчуванням програма може використовувати правила брандмауера Windows для блокування доступу до певних IP-адрес, пов’язаних з телеметрією. Він також може копіювати IP-адреси в буфер обміну, що дозволяє використовувати їх у файлі HOSTS або де-небудь ще.

На вкладці «Конфігурація rules» можна включити або відключити брандмауер, блокувати телеметрію, вимкнути оновлення і блокувати доступ в мережу стандарти додатками.

Вкладка «Uninstall призначена для видалення видалення стандартних додатків Windows з вашого комп’ютера. Це, як правило, не дуже гарна ідея і може мати несподівані ефекти, тому видаляйте акуратно і якщо впевнені, що зможете повернути систему в працездатний стан.

Висновки: ефективний Windows Telemetry Blocker, який дає вам контроль над великою кількістю налаштувань системи Windows 10. Але будьте обережні, в програмі немає ніяких інструментів для резервного копіювання вихідних налаштувань, створення точок відновлення або встановлення вашого комп’ютера, в стан «За замовчуванням». Тому, завжди при використанні подібних програм, робіть резервні копії і точки відновлення.

І ще, російської мови немає, тільки англійська і для непідготовленого користувача це може бути проблемою!

Розмір: 158 КБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows 10

Скачати .WPD