Radmin VPN – безкоштовна програма для простого створення захищеної локальної мережі в інтернеті. Схожа програма була у нас в блозі, це Hamachi, але на відміну від неї, у Radmin VPN немає обмежень на кількість комп’ютерів, які можна підключити до віртуальної мережі. Тепер у вас є простий інструмент, який дозволяє об’єднати, віддалені один від одного комп’ютери, в єдину локальну мережу з надійним шифруванням.

Маючи відповідні права і привілеї, ви зможете віддалено адмініструвати комп’ютери, переглядати ресурси та працювати з віддаленим робочим столом. Як налаштувати віддалений робочий стіл засобами Windows, ми розглядали в минулий раз. Тепер у вас є можливість безкоштовно працювати з віддаленим комп’ютером, так, як ніби ви знаходитеся безпосередньо перед ним. Якщо у вас ліцензійна програма Radmin, ви також зможете вільно використовувати її для перегляду робочого столу віддаленого комп’ютера, який підключений до інтернету.

Програма дозволяє з’єднуватися з комп’ютерами, які знаходяться за фаерволлами і роутерами (не мають публічного IP адреси).

Як вже писалося вище, обмежень на кількість підключень немає, можете працювати в створеної віртуальної мережі VPN як у звичайної локальної мережі, швидкість обмежена лише швидкістю вашого інтернет з’єднання і може досягати 100 Мбіт.

Основні можливості і особливості

  • З’єднання віддалених один від одного комп’ютерів в локальній мережі, за допомогою інтернету;
  • Передані дані надійно захищені, завдяки безпечному VPN тунелю;
  • Швидкість з’єднання в мережі така ж як і ви звичайної локальної мережі, і може досягати 100 Мбіт (залежить від вашого інтернету);
  • Можливість підключення комп’ютерів за файерволлами та/або не мають публічних IP адрес;
  • Створення не обмеженої кількості ізольованих один від одного мереж;
  • Необмежена кількість підключень користувачів до створених мереж.

Два підключених до комп’ютера створеної мережі Saszp. Знаходяться в одній підмережі, пінгуются, працюють “расшаренные” ресурси і віддалений робочий стіл RDP.

Розмір: 20,2 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Radmin VPN

Дзеркало Radmin VPN